Yeni nesil tedarik zinciri organizatörü 5PL (Beşinci Parti Lojistik)

Biz Saha lojistik olarak Lojistik sektöründeki algı ve beklentileri değiştirmek hedefi ile Lojistiğin AVM’ sini kurguladık.

Lojistiğin AVM’si nedir?

Lojistiğin AVM’si nedir? sorusunu kısaca açacak olursak;

Üreticiye siz üretime odaklanın gerisini Saha Lojistik’in uzman ve dinamik kadrosuna bırakın diyoruz. Üretici sadece üretmeye odaklanacak, satın almadan depolamaya, sevkiyattan, tersine lojistiğe tüm süreçleri sektörde işini en iyi yapan paydaşlarımız ile biz yöneteceğiz.

Lojistik sektöründeki oyunculara rekabeti bırakın gelin güçlerimizi birleştirelim diyoruz, bilgi paylaştıkça değerlenir, 2023 ve ilerleyen yıllarda lojistik sektöründeki maliyetleri doğru planlayanlar sektöre yön verecekler aksi durumda irili ufaklı birçok firma kapanmak zorunda kalacaklar.

SAHA Lojistik, yeni nesil lojistik organizatörü olarak tek noktadan tedarik zinciri süreçlerinizi sizin adınıza yönetecek.

  • Tek fatura
  • Tek muhatap

İle siz sadece işinize odaklanacaksınız.

Ayrıca dün birbirlerini rakip görenler bugün aynı havuz içerisinde tek hedefe odaklandıkları için operasyonlar çok daha ucuza yönetilebilecek. Diğer bir değim ile araçların tekerleri boşa dönmeyecek, depo maliyetleri hesaplanırken boş m2 alanlar için kimse para ödememiş olacak.

Biz Sorun varsa çözüm SAHA’da diyoruz.