Komple Taşımacılıkta Saha Lojistik

Her ne kadar Üniversitelerin Lojistik derslerinde ‘’Full Truck Load’’ FTL, sektör dilinde ise bir aracın istiap haddi göz önünde bulundurularak yüklenmesi ve yükün A noktasından B noktasına taşınması olarak yorumlansa da,

Komple Taşımacılık SAHA Lojistik için; Müşteri beklentilerinin en üst düzeyde olduğu, farklı şirketlerin organizasyonlarından arındırılmış uzmanlık gerektiren taşıma türüdür.

Müşteri işin önem ve aciliyetine göre Fayda/Maliyet analizi yaparak yükün istiap haddine bakmaksızın sevkini isteyebilmektedir, ayrıca operasyonlar tek araca sığmadığı için birden çok araçla aynı noktaya sevk edilebilmektedir, bu sebeple komple taşımacılık için biz bilinenlerin aksine müşteri ihtiyaçlarını uzman ekibimiz ile yerinde tespit ederek kalıcı çözümler üretmekteyiz.

Komple taşımacılık yada diğer adıyla FTL özellikle ülkemizde bilinen en geçerli taşıma yöntemi. Lojistik deyince özellikle hız devreye girmekte, parsiyel taşımacılıkta sürenin uzamasının yanı sıra taşınacak yüke gelebilecek zararlardan dolayı genelde firmalar yüklerini komple araçlarla sevk etmeyi ve bazı maliyetlere katlanmayı önceden Kabul etmektedirler.

SAHA Lojistiğin uzman kadrosu ve yüke göre detaylı sigortası sizi siparişi verdiğiniz ilk andan itibaren anlar ve son noktaya kadar aldığı emanate sahip çıkar.

Yapmanız gereken tek şey tüm yükleriniz için bize ulaşmanız ve sizleri ziyaret etmek için adresinizi paylaşmanız.

Tüm yüklerinizi yerinde görüyor, süreçlerinizi sizin yerinize biz yönetiyoruz.

Siz işinize odaklanın gerisini SAHA Lojistiğin uzman ekibine bırakın.

Komple yükleriniz için neden SAHA Lojistiğin ayrıcalıklarından faydalanmalısınız?

Ürünlerinizi bize teslim ettikten sonra ülke içi ve dışında ürünlerinizi istenilen noktadan alıp istenilen noktaya teslim edene kadar tüm ürünleriniz Saha Lojistik güvencesi altındadır.

İhtiyaç duyulması haline ürünlerinizi çözüm ortaklarımızın uzmanlaşmış kadroları ile dünya haritası üzerinde istenilen noktadan alıp yine istenilen noktaya teslim etmekteyiz. Sorun varsa çözüm; SAHA Lojistiğin her alanda uzmanlaşmış kadrolarında. Bizi farklı kılan fiyatımız değil, sorun öncesi ve sonrası.