Lojistik Depo Süreçlerini Yönetmekten Geçer

SAHA Lojistik, müşterilerini dinleyip analiz ettikten sonra depolama gereksinimlerine en elverişli ve güvenli hizmeti sunar.

Tüm Türkiye’de depolama hizmetlerimizi dirsek teması ile çalıştığımız paydaşlarımızla ortaklaşa yürüterek yeni yatırımlar yerine var olanı tam kapasite kullanarak atıl alanlarda kaybedeceğimiz maddi değeri sizlerle paylaşıyoruz.

  • Ürünlerinizi bize teslim ettiğiniz andan itibaren siz asıl işiniz olan satışa biz teslimata odaklanıyoruz. İster bir palet isterseniz bin paletlik operasyonlarınızda siparişlerinizi sizin adınıza biz yöneterek müşterinize söz verdiğiniz saat aralığında teslimatlar yapıyoruz.
  • Dilerseniz ürünlerinizi istediğiniz kadar depolarımızda misafir edip ihtiyaç duyduğunuz anda istediğiniz yere istediğiniz zaman diliminde teslim ediyoruz.
  • İstediğiniz zaman diliminde fiziken ürünlerimizi görmek ve saymak istiyoruz taleplerinizi yerine getiriyoruz.
  • Bizim yazılımımız ile entegre olsun irsaliye mal araca yüklenmeden kesilsin talebinizi anında karşılıyoruz.
  • Depodan çıkan ürünüm müşterime ne zaman teslim oldu sorunuza teslim evrağı ile anında mail yoluyla cevap veriyoruz.
  • Benim müşterilerim önemli bazı ürünlerimden farklı adetlerde talep ediyor sorunuza tüm ihtiyaçlar doğrultusunda asorti yaparak teslimatlar gerçekleştiriyoruz.
  • Üstelik depolama hizmeti yanı sıra ayrıştırma, birleştirme, paketleme, elleçleme, barkodlama gibi tüm katma değerli hizmetleri istediğiniz normlarda depolama hizmetleri ile birlikte sunmaya devam ediyoruz.
  • Kısacası size kendi deponuzda olduğundan çok daha fazla esneklik sağlıyoruz, siz akşam mesai bitiminde deponuzdan mal alamazken biz size 7/24 sınırsız kullanım kolaylığı sağlıyoruz. Üstelik Depocunuzun kaprisini çekmek, gereksiz boş duran alanların parasını ödemek hatta, kaybolma, çalınma riskini almadığınız sınırsız bir özgürlük vaad ediyoruz. Siz ürünlerinizi bize teslim edin gerisini KPI biz size hizmet olarak sunalım.

Çok abarttığımızı düşünebilirsiniz lakin abartmıyoruz dilerseniz bu hizmetlerin tamamını sizin deponuzda SAHA Lojistiğin deneyimli personelleri ile yerine getiriyoruz.

Depo deyince akıllara gelen ilk isim olma hayalimize ortak olmak için lütfen arayınız.

Depolama süreçlerinde doğru adres SAHA Lojistik.